Yeni Eklenen Günlük Daireler
Anasayfa » Ataköy Günlük Kiralık Daire » Ataköy 1+1 Günlük Kiralık

Ataköy 1+1 Günlük Kiralık

yeni yılda da sizlere hizmet vermeye devam edecektir. Her yıl olduğu gibi bu yılda evlerimiz restore edilmeye başlamıştır. Her yıl evlerimiz tamamen baştan aşağı yenilenmektedir. Dekorasyondan boyasına kadar her şey yenilenmektedir. Peki bu yenilikleri neye göre yapıyoruz? Yıl boyunca gelen müşterilerimizden evden ayrılırken bizler ve hizmetimiz hakkındaki düşüncelerini belirtmelerini istiyoruz. Sizleri görüşlerine göre hizmet kalitemiz biliyor, eksikliklerimiz daha kolay bulabilir ve sizlerin istediği ek hizmetleri öğrenmiş oluyoruz. Bu bilgiler ışığında da evlerimizi yeniliyor, hizmet konusunda daha dikkatli oluyor, eksikliklerimizi tamamlıyor ve sizlerin istediği ek hizmetleri sizlere sunmak için gerekli alanı oluşturmaya çalışıyoruz.

Ataköy 9. kısım günlük kiralık daire hizmeti olarak bu yenilikleri her yıl yapıyoruz. Sizlerde evlerimizde kaldıktan sonra bizi ve hizmetimizi gördükten sonraki düşüncelerinizi bizlere bildiriniz. Ayrıca evlerde olmasını istediğiniz hizmetleri de bize belirtiniz. Bizlerde sizlerin görüşlerine göre değişikliklerimiz yapabilelim. Ataköy günlük kiralık ev hizmetimiz uzun yıllardır siz değerli müşterilerine Ataköy ve çevresinde hizmet vermekteyiz. Evlerimiz tamamen merkezi yerlerdedir. Evlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız sitemizi inceleyebilir ve iletişim hatlarımızdan bizi arayarak bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca evlerimizde kalacak müşterilerimize otopark sıkıntısından da kurtarıyoruz. Evlerimizin önünde bulunan alanlarda bizlere özel otopark alanları sayesinde kalacak müşterilerimize ayırtılmış ve sadece onların araçlarına özeldir. Ayrıca evlerimiz de sizlerin isteğine bağlı olarak özel hizmetlerimizde bulunmaktadır.

Günlük kiralık ev fiyatlarının çok yüksek olduğu bir ilde yaşıyoruz. İstanbul ülkenin en kalabalık ve en gelişmiş şehri olmasından dolayı günlük kiralık ev ataköy de yüksektir. Ama biz Ataköy günlük kiralık ev firması olarak fiyat konusunda da kolaylık sağlıyoruz. Evlerimiz de kalacağınız sürenin uzaması veya bir haftadan fazla olması dahilinde indirimlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca bizleri arayarak erken rezervasyon yaptırırsanız erken rezervasyon indiriminden de yararlanabilirsiniz. Ataköy günlük kiralık firması olarak 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 gibi ev çeşitlerimizle sizlere hizmet sunmaktayız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*