Yeni Eklenen Günlük Daireler
Anasayfa » Ataköy Günlük Kiralık Daire » Ataköy 2+1 Günlük Kiralık Daire

Ataköy 2+1 Günlük Kiralık Daire

Ataköy 2+1 günlük kiralık dairemiz sizlerin hizmetindedir. Ataköy günlük kiralık ev hizmeti olarak birçok bölgede sizlere uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Ataköy ve çevresinde birçok farklı evlerimiz bulunmaktadır. Bu evlerden biriside Ataköy merkezinde bulunan 2+1 evimizdir. Evimiz dediğimiz gibi merkezi konumdadır. Merkezi konumlu olmasından dolayı evin bulunduğu bölgede park sıkıntısı çekebilirsiniz. Bu yüzden evimizin önünde firmamız adına ayrılmış park alanlarını kullanabilirsiniz. Evlerimiz iki oda bir olmak üzere ve modern şekilde dizayn edilmiştir. Evimiz ferah bir ortama sahiptir ve tamamen hijyeniktir. Oda ve salonun haricinde evimizde bir banyo tuvalet ve mutfak bulunmaktadır. Bütün bunlar sizin hizmetinize açıktır. Herhangi bir kısıtlama yoktur.

Ataköy günlük kiralık şirketimiz uzun yıllardır bir çok sayıda evi ile Ataköy ve çevresinde sizlere hizmet vermektedir. Evlerimizdeki hizmetlerden sizlere bahsedecek olursak öncelikle şunu bilmelisiniz ki evlerimiz tamamen güvenlidir. Evlerimiz ruhsatlı ve resmi izinleri bulunmaktadır. Ayrıca ev size aittir ve evde kaldığınız süre boyunca eve sizden başkası giremez. Birde müşterilerimizin bazıları kamera gibi korkuları bulunmaktadır. Firma olarak böyle bir şey söz konusu değildir. Ev sizin hizmetinizde iken sizin mahreminizdir. Bu yüzden böyle bir şey söz konusu değildir. Evlerimizde sizlere mutfaktan banyoya kadar sınırsız hizmet sunuyoruz. Mutfak sizlerin hizmetine açıktır ve istediğiniz malzemeyi alarak istediğiniz yemeği kendi damak tadınıza göre siz ve ailenize hazırlayabilirsiniz. Banyolar tamamen sınırsız şekilde sizin hizmetinizdedir. Ayrıca banyoda sizlere özel havlu tak kullanımlık şampuan, duş jeli, diş fırçası ve diş macunu da bulunmaktadır.

Ataköy de Günlük kiralık ev bakacak olursak piyasa çok yüksektir. Fakat Ataköy günlük kiralık ev hizmeti olarak sizlere kaliteli hizmet karşılığında en uygun fiyatı talep ediyoruz. Ayrıca bazı durumlarda indirimlerimiz de bulunmaktadır. Örneğin bizleri arayarak erken rezervasyon yaptırabilir ve erken rezervasyon indirimlerinden yararlanmaya hak kazanabilirsiniz. Bunun yanında bir de kalacağınız gün bir hafta veya üzerinde olursa % 20’ye varan indirimlerimiz bulunmaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*