Yeni Eklenen Günlük Daireler
Anasayfa » Bahçelievler Günlük Kiralık Daire » Bahçelievler 2+1 Günlük Daire

Bahçelievler 2+1 Günlük Daire

 

Semt olarak kaliteli, her kesime uygun, fiyat açısından normal halk standartlarında bir bölge olan Bahçelievler günlük kiralık dairelerimizde misafirlerimizi ağırlamaya devam etmekteyiz. Bahçelievlerin meşhur Meydanının iki dakikalık bir yürüme mesafesinde bulunan dairelerimiz bir apart içersindedir. Her dairemiz bakımlı ve temizdir. Temizlikleri, temizlik personellerince misafirler çıkışını yapıp anahtarları teslim ettikten sonra yapılmaktadır. Veya onların gözü önünde isteğe bağlı olarak yapmakatadırlar. Dairelerimizde birçok elektronik eşya bulunmaktadır. Görünüşte sıradan bir evden hiçbir farkı yoktur. Mutfak bölümündeki mutfak eşyaları da oldukça kullanışlıdır. Malzemelerini aldığınız bir yemeği, burada bulunan mutfak eşyalarıyla rahatlıkla pişirebilir ve servis edebilirsiniz. Dairelerimizde otellerde olduğu gibi bir kişi limiti bulunmamaktadır. Dairelerimizde çift kişilik yatak ve 3 adet açılabilir koltuklar bulunmaktadır. Bahçelievler Günlük ev kiralama işlemlerimiz gayet uygun fiyatlara ve kaliteli hizmetle sizlere kapılarını açmaktadır. Günlük evlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilmek için lütfen sağ üst bölmede bulunan telefon numarasından bizlerle iletişime geçiniz.

3 yorum

  1. Bahçelievlerde günlük daire kiralama sitesi olarak size rastladım ve iyi ki rastlamışım diyorum 🙂 Fiyatlar gerçekten çok uygun bu hizmetten dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Bu hafta tekrar gelmeyi planlıyoruz.

  2. İsimsiz Hikaye

    Arkadaşlar yorumlarınızı okuyorum da herkes memnun kalmış bende arkadaşlarıma bu firmayı çok öneriyorum bu hizmeti sağladığınız içinde teşekkür ederim..

  3. Merhabalar, ben 3 arkadaşımla birlikte doğum günü kutlaması yapmak istiyorum da, sürpriz olucak acaba sizin dairelerinizden 2+1 olanını kiralayabilirmiyiz 1 günlüğüne ? Arkadaş aramış sizi 1+1 günlük daire istemiş ama 2+1 lazım bize yardımcı olursanız seviniriz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*