Yeni Eklenen Günlük Daireler
Anasayfa » Bahçelievler Günlük Kiralık Daire » Bahçelievler Günlük Ev Kiralama

Bahçelievler Günlük Ev Kiralama

İstanbul Bahçelievler bölgesinde Metro ve Metrobüs durağına yürüme mesafesinde olan Bahçelievler Apart binamızda 8 1+1 dairemiz Bahçelievler günlük kiralık ile hizmetinizdeyiz. Günlük kiralık ev sektöründe İstanbulun birçok bölgesinde hizmet veren İSTANBUL KONAKLAMA firması olarak sizleri misafir ediyoruz. CNR fuar alanı yakınında bulunan binamızda fuar katılımcıları için özel dizayn edilmiş günlük kiralık dairelerimizde uygun fiyata geniş, konforlu ve lüx dairelerimizde konaklayın.

Bahçelievler günlük ev kiralama Havaalanına yakın olması da sizlere Havalimanı günlük kiralık daire arayan misafirlerimiz için ideal. Konum olarak hem toplu taşıma hemde kişisel kendi araçlrınızla geldiğinizde ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. otopark sorunu olmadan gönül rahatlığıyla şahsi araçlarınıza da park kolaylığı sağlıyoruz. Ayrıca mutfağınızda kendi yemeklerinizi yapıp yiyebilir, sıcak su hizmeti ile de istediğiniz zaman duş alabilirsiniz. Gene bulunduğunuz yerden alınıp günlük kiralamış olduğunuz eve getirilmeniz yani araçla transferiniz ya da araç kiralamanız da mümkündür. Alınan kişisel bilgileriniz sadece siz ve evi kiralamış olduğunuz firmamız arasında kalır üçüncü kişilerde bilmez. Böylece gizliliğiniz sürer.

Getirilen Yasal Düzenlemeler Nelerdir?

Günlük kiralık dairede konaklamak istiyorsanız mümkün olduğunca seyahat sitelerini tercih etmelisiniz.
Günlük kiralık dairenizi teslim alırken mutlaka geçici bir konaklama yaptığınıza dair sözleşme imzalayın ve sözleşmenin bir örneğini de daire sahibinden isteyin.
Depozito ödediyseniz ödediğiniz bu miktarı mutlaka sözleşmenize yazdırın.
Günlük kiralık dairelerin çoğunda elektrik, su ve gaz harcamaları fiyata dahildir. Bunu konaklamaya başlamadan önce daire sahibiyle konuşarak teyit ediniz.
Vergi ve ruhsat kaydı bulunmayan günlük kiralık dairelerde konaklamamaya özen gösterin.
Daire içerisinde kullanım dışı olan cihazları tespit edip daire sahibine ya da sorumluya bildirin.
Daireden konaklamayı bitirirken hasar tespiti isteyin. Bu işlem depozitonuzu teslim almak için gereklidir.
2013 yılı itibariyle günlük kiralık daireler de vergi, ruhsat ve kimlik bildirim uygulamasına katılımda zorunludurlar. Bunu da unutmamak gerekmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*