Yeni Eklenen Günlük Daireler
Anasayfa » Bakırköy Günlük Kiralık Daire » Bakırköy Günlük Kiralık Daire Sitesi

Bakırköy Günlük Kiralık Daire Sitesi

Konforlu konaklama, bol seçenek ve kaliteli hizmet gibi nedenlerden dolayı günlük kiralık daire hizmetleri son dönemlerde çok fazla kişi tarafından konaklama alternatifi olarak değerlendiriliyor. Hesaplı olması, kendinizi evinizde gibi hissetmeniz, komisyon ödemesi olmaması, fatura gibi ödemelerin ve harici harcamaların olmaması nedenlerinden dolayı bu hizmetler revaçtadır. Bir diğer avantajı da konaklamalarda ödemeler kişi başına göre yapılmamaktadır. İsterseniz tek kişi konaklama yapın, isterseniz 3 kişi konaklayın ödeme yapacağınız miktar değişmeyecektir. Bu nedenle kalabalık gruplar ve aileler için bakırköy günlük kiralık daire hizmeti hesaplı bir alternatif olarak değerlendirilebilir.

Bakırköy Günlük Kiralık Daire

İstanbul da bir çok ilçede günlük, haftalık veya aylık olarak satın alınabilen bir hizmet olan günlük kiralık daireler, otel yerine en çok tercih edilen hizmettir. Günlük fiyatları ile haftalık fiyatları bu evlerde değişkenlik göstermektedir. Ne kadar çok uzun süre konaklama yapacaksanız, ücret de bu oranda azalacaktır. Örnek veriyorum 1 bakırköy günlük ev kiralama bedeli 200 TL olan bir evin haftalık kiralama bedeli 1400 TL değil de, 1000 TL olarak sunulmaktadır. Yani günlük ücretlendirmesi 200 TL’den 130 TL’lere düşecektir. Daha uzun süreli konaklamalarda günlüğü 100 TL’ye kadar düşebilir.

Bu hesaba göre 1 haftalık otel masrafı yerine neredeyse 4’te 1’i kadar ödeme yaparak günlük kiralık dairelerde konaklayabilirsiniz. Cebini düşünen aileler, iş arkadaşları, öğretmenler, öğrenciler, turistler ve birçok farklı grup bu hizmetten yararlanabilir. Ayrıca online olarak bu hizmeti veren firmaların ilanları da incelenebilir. Görsellerde odaların fotoğrafları, evin konumu, evin donanımsal özellikleri, eşyaların durumu, ücret tarifeleri (hafta içi veya haftasonuna göre, gün sayısına göre) ve ısıtma sistemi gibi özellikler bakımından tercih yapabilirsiniz.

Bakırköy Günlük Kiralık Ev

İhtiyacınıza yönelik evleri online olarak sitelerde incelemek mümkündür. Düşük fiyatlı alternatifleri ile otel gibi konaklama türlerine oranla daha konforlu olan, konumları gereği AVM’lere, havalimanına, iş merkezlerine, tarihi ve turistik mekanlara yakın olan bakırköy günlük kiralık ev İstanbul gibi büyük şehirlerde insanlara farklı alternatifler ile sunulmaktadır. Kalacağınız kişi sayısına göre bir ev kiralamanız doğru olacaktır. Eğer kalabalık bir grup olarak bu evlerde konaklamayı düşünürseniz mutlaka oda sayısı fazla olanları tercih etmeniz gerekmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*