Yeni Eklenen Günlük Daireler
Anasayfa » Bakırköy Günlük Kiralık Daire » Bakırköy Meydanda Günlük Daire

Bakırköy Meydanda Günlük Daire

İnsanların İstanbul gibi pahalı ve kalabalık şehirde kalaca yer bulması oldukça zordur. Özellikle şehir dışından gelenler ve kısa süreli kalacak kişiler için. Bu yüzden günlük kiralık daire hizmeti ortaya çıkmıştır. İnsanlar kalabalık, sıkıcı ve pahalı otel masrafından kurtulmak için günlük kiralık daire hizmetinden faydalanmaktadırlar. Ayrıca Bakırköy meydanda günlük kiralık hizmeti olarak sizleri pahalı lokanta masrafından kurtarıyoruz. Sizlere vermiş olduğumuz hizmet ile lokantalara vereceğiniz yüklü para yerine az bir maliyetle kendi alacağınız malzemelerle kendi istediğiniz menüleri hazırlayabilirsiniz. Evlerimiz siz müşterilerimizin rahatı düşünülerek modern şekilde dizayn edilmiştir. Ayrıca evlerimizde 7/24 sıcak su, ücretsiz wifi hizmeti ve doğalgaz ısı hizmeti bulunmaktadır.

Peki insanlar neden bizi tercih ediyor? Çünkü biz sizlerin rahatlığının yanında güvenliğinizi de düşünmekteyiz. Evlerimizin bulunduğu binalar 7/24 gizli güvenlik kameralarıyla izlenmektedir. Evlerimiz de gizlilik esastır. Evi tuttuğunuzda hiçbir şekilde evde kimin kaldığını görevliler dışında kimse bilmemektedir. Ayrıca Bakırköy günlük kiralık ev şirketimiz sizlerin isteklerini yerine getirmek için tutacağınız evin yakınlarında bir görevli bulundurmaktadır. Ek bir hizmet ister ya da ihtiyacınız olursa görevlilerimiz tarafından anında yerine getirilmektedir. Evlerimiz tamamen hijyeniktir. Her müşterimize özel havlu bulunmaktadır. Her gün çarşaflar değiştirilmekte ve temizlik yapılmaktadır. Ayrıca isteklere göre evlerimizde özel hizmetlerde verilmektedir. Özel gün ve gecelerinize özel organizasyonlar düzenlenmektedir.

Bakırköy Günlük Daire Kiralama bakımından piyasanın en uygun fiyatları bizdedir. Verdiğimiz kaliteli hizmet karşılığında en uygun fiyatı istemekteyiz. İnsanlar kaliteli hizmet, uygun fiyat istemektedirler. Bu istek her sektörde geçerlidir. Bizler de Ataköy günlük kiralık daire şirketi olarak sizlerin bu isteğini yerine getirmekteyiz. Kişilerin isteği üzerine farklı evlerimiz bulunmaktadır. Bazı müşterilerimiz aileleriyle birlikte kalmak istemektedirler. Bu müşterilerimizin aile fert sayısına göre 2+1 ya da 3+1 evlerimizi hizmetine sunmaktayız. Tabi bazı müşterilerimiz özel günleri için bir kaç arkadaşı ile kalmak istemektedirler. Bu durumda da müşterilerimizin hizmetine 1+0 ya da 1+1 evlerimizi sunmaktayız. Ayrıca kalacağınız gün sayısı fazla ise %20’ye varan indirimlerimiz bulunmaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*