Yeni Eklenen Günlük Daireler
Anasayfa » Ataköy Günlük Kiralık Daire » İstanbul’da Günlük Kiralık Daire

İstanbul’da Günlük Kiralık Daire

İstanbul’da hizmet vermekte olan birçok sayıda günlük kiralık daireler bulunmaktadır. Bu hizmeti verenlerin çok olmasının birçok sebebi vardır. En başta İstanbul’un kalabalık ve gelişmiş bir şehir olmasına bağlı olarak pahalı bir şehir olmasıdır. Hayatın pahalı olması otel ve pansiyon fiyatlarına da etki ettiği için insanlar daha çok günlük kiralık daireleri tercih etmektedirler. Günlük kiralık evler daha uygun fiyatta, otel ve pansiyonlara göre daha konforlu ve rahattır. İstanbul’da bulunan ve bu hizmeti verenler içerisinde en çok tercih edilen firma Ataköy Günlük Kiralık Daire firmamızdır.

Ataköy Günlük Kiralık Ev şirketimiz yıllardır siz değerli müşterilerimize Ataköy ve çevresinde hizmet vermektedir. İstanbul’da sayısını dahi bilmediğimiz kadar günlük kiralık ev hizmeti veren firma ve şirket var. Ama biz Ataköy Günlük Kiralık Daire şirketi olarak İstanbul’da tanınmış bir şirketiz. Müşteri memnuniyeti ve yılların vermiş olduğu tecrübe ile bizi tercih eden müşterilerimiz çevrelerine biz tavsiye etmekte ve İstanbul’da tercih noktası haline gelmiş durumdayız. Elbette tercih edilmemizin birçok farklı sebebi bulunmaktadır. Ataköy Kiralık Günlük Ev şirketimizin tercih edilme sebebinin en önemlisi insanların güvenini kazanmamız ve hijyen konusunda dikkatli olmamızdır. Rakiplerimizin çoğuna göre daha hijyenik ortam ve daha konforlu ortamlarla hizmet vermekteyiz. Tercih edilmemizin diğer bir sebebi ise fiyat konusundadır. Piyasaya göre en uygun ve avantajlı fiyatları biz vermekteyiz.

Ataköy Günlük Kiralık 2+1 Daire bakımından piyasanın en uygun fiyatları bizdedir. Ayrıca müşterinin kalacağı güne göre %20’ye varan indirimler sadece bizde bulunmaktadır. Müşterilerimizin bir kısmı İstanbul’a iş görüşmesi için gelmektedir. Bizde bu tür müşterilerimizin bu kısa ziyaretinde rahat ve konforlu bir yerde kalmaları için kendilerine 1+0 ya da 1+1 evlerimizi tavsiye etmekteyiz. Tabi bazı kesim müşterilerimizde aile olarak tatile gelmekte ve otellere göre daha rahat ve konforlu hatta fiyat bakımından daha uygun bir yeri tercih etmektedirler. Bizler de bu tarz müşterilerimize 2+1 ya da 3+1 dairelerimizi hizmetlerine sunmaktayız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*